startgroup

Brand Manager

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Marketing, reklama, PR

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do tímu našej spoločnosti, pre divíziu Start Fashion, hľadáme kreatívneho a dynamického Brand Managera.

Náplň práce:

- zodpovedanie za spravovanie pridelených obchodných značiek/zverený sortiment produktov
- navrhovanie a realizácia marketingovej stratégie značky
- budovanie postavenia značky na trhu v súlade s marketingovou stratégiou
- monitorovanie trhu, spotrebiteľských preferencií
- analýza potrieb klienta, vypracovanie návrhu špecifík produktu a kontakt s klientom
- riadenie a vykonávanie dohľadu nad reklamnými kampaňami
- zodpovednosť za prácu na sociálnych sieťach
- komunikácia a rokovanie s dodávateľmi značiek, vyjednávanie obchodných podmienok
- koordinácia interných oddelení a externých dodávateľov, komunikácia s obchodníkmi
- organizačné zastrešenie marketingových aktivít na podporu značky

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- práca v stabilnej spoločnosti pre renomované fashion značky
- samostatná a zodpovedná práca s možnosťou sebarealizácie
- flexibilný pracovný čas

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky pošlite svoje CV. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- VŠ vzdelanie
- anglický jazyk - aktívne
- skúsenosti na podobnej pozícii minimálne 3 roky
- skúsenosti s marketingom
- nadšenie pre fashion
- dobré komunikačné a prezentačné vlastnosti
- kreativita, flexibilita a samostatnosť