Obstrekovanie strešných okien - automotive (HU - 30 min od BA) 2200,- btto Eur

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Manažovanie operatívy pri výrobnom procese obstrekovania strešných skiel v automotive
  • Nastavovanie nových obstrekovacích lisov značky BBG, Hennecke a alebo Krauss Maffei
  • Tréning nastavovačov a operátorov
  • Vytváranie nevyhnutnej dokumentácie
  • Definovanie a nastavovanie nápravných akcií a protiopatrení pre problémy kvality spojené s produktom a procesom
  • Meranie časových cyklov a vyvažovanie operácií
  • Kontinuálne zlepšovanie
Upresnenie platových podmienok:
Šanca pre skúseného technológa alebo procesného inžiniera
Benefity a ďalšie výhody:
  • Nadštandardné platové ohodnotenie zaručené
  • Relokačný bonus, ubytovanie zadarmo alebo príspevok na ubytovanie
  • Iné benefity ako napríklad jazykové a technické vzdelávanie
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Všeobecne požadované znalosti:
  • Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
  • Prax s technológiou obstrekovania strešných okien automobilov v roli technika alebo technológa alebo procesného inžiniera je nutná.
  • Skúsenosť s procesmi spojenými s prácou s glejom/lepidlom
  • Maďarčina naozaj veľkou výhodou, angličtina na komunikatívnej úrovni nutná
  • Ochota pracovať v zahraničí
  • Tímová práca