startgroup

Technológ

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj; Okres Žarnovica
Žarnovica

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho klienta, spoločnosť pôsobiacu v oblasti strojárstva- zlievarenstva hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu Technológ.

Náplň práce:
- Zodpovednosť za dodržiavanie výrobných postupov
- Vytváranie technologických postupov a podieľanie sa na príprave výroby
- Kontrola a dodržiavanie technologickej disciplíny, tvorba technickej dokumentácie
- Vytváranie a zavádzanie nových opatrení smerujúcich k zlepšeniu produktivity výroby a znižovaniu prestojov
- Vypracovávanie výrobnej dokumentácie, pracovných postupov
- Preškoľovanie pracovníkov na nové procesy

Benefity a ďalšie výhody

Zamestnanecké výhody a benefity:
• zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti;
• pravidelný odborný rozvoj prostredníctvom školení;
• 13. a 14. plat;
• finančné odmeny pri firemných jubileách;
• príspevok na III. Pilier DDS;
• firemné voľnočasové akcie;

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom aj anglickom jazyku. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Požiadavky:
- stredoškolské s maturitou
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore:
Hutníctvo, zlievarenstvo, strojárenstvo

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti:
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- technická zručnosť
- kreativita
- flexibilita, samostatnosť, asertivita
- ochota spolupracovať s ostatnými oddeleniami ?
- koncepčné myslenie, schopnosť riešiť problémy
- schopnosť plánovať a organizovať