startgroup

Vedúci medzioperačnej kontroly

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj; Okres Žarnovica
Žarnovica

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho klienta, spoločnosť pôsobiacu v oblasti strojárstva- zlievarenstva hľadáme zodpovedného , samostatného, lojálneho zamestnanca na pozíciu Vedúci medzioperačnej kontroly.
Náplň práce:
- Zodpovednosť za efektívny chod zvereného úseku
- Kontrolovanie nových postupov výroby a vykonávanie ich dozoru
- Sledovanie a analyzovanie kvality výroby
- Hľadanie nedostatkov v kvalite, zavádzanie nápravných a preventívnych opatrení
- Vykonávanie medzioperačnej kontroly,
- Hľadanie nedostatkov v kvalite, zavádzanie nápravných a preventívnych opatrení,
- Zodpovednosť za efektívny chod zvereného úseku,
- Hodnotenie, motivovanie a zvyšovanie kvalifikácie podriadených.

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

Spoločnosť ponúka 13. a 14. plat, príspevky do sociálneho fondu

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom aj anglickom jazyku. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí budú spĺňať požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Požiadavky:
- stredoškolské s maturitou
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore strojárstvo/ hutníctvo

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti:
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- technický zručnosti a predpoklady
- precíznosť, spoľahlivosť
- koncepčné myslenie, schopnosť riešiť problémy, schopnosť plánovať a organizovať