startgroup

Inžinier kvality

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj; Okres Žarnovica
Žarnovica

Pozícia / odvetvie

Manažment kvality

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho klienta, spoločnosť pôsobiacu v oblasti strojárenstva- zlievarenstva, hľadáme zodpovedného, samostatného a lojálneho zamestnanca na pozíciu Inžiniera kvality.
Náplň práce:
- analýza požiadaviek na výrobok, plánovanie kvality výrobkov nových projektov
- príprava projektovej dokumentácie
- reagovanie na podnety od výroby a zákazníkov týkajúcich sa kvality nových produktov
- riadenie a znižovanie nákladov, riadenie technických analýz
- komunikácia a vyjednávanie zo zákazníkmi a dodávateľmi ohľadom požiadaviek na kvalitu procesu/ produktu
- riešenie reklamácií od zákazníka ale aj reklamácie na dodávateľa
- operatívne riešenie problémov kvality u zákazníka/ stanovenie nápravných opatrení, FMEA procesu
- sledovanie výrobného procesu a prispievanie k jeho zlepšeniu
- pripomienkovanie designu výrobku
- znalosť APQP, PPAP, FMEA, SPC, QMS štandardov (ISO, TS, VDA), Global 8D,

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

Spoločnosť ponúka 13.- 14. plat, odmeny pri firemných jubileách, sociálny fond

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom aj anglickom jazyku. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí budú spĺňať všetky požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Požiadavky:
- vzdelanie v oblasti strojárstva, hutníctva podmienkou
- znalosť anglického, nemeckého jazyka
- znalosť WORD, EXCEL, OUTLOOK,POWER POINT
Osobnostné predpoklady:
- samostatnosť
- silné organizačné schopnosti
- zodpovednosť, flexibilita,
- ochota spolupracovať s ostatnými oddeleniami