startgroup

Personálny konzultant

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj; Banská Bystrica
Banská Bystrica

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Aktívna komunikácia a servis pre klienta aj zamestnancov spoločnosti
• Vedenie pohovorov s uchádzačmi, selekcia životopisov, komunikácia s uchádzačmi
• Aktívne vyhľadávanie, inzercia a nábor nových zamestnancov
• Kompletné spracovanie personálnej agendy ( pracovno - právnych úkonov spojených so vznikom a zánikom pracovného pomeru )
• Komunikácia s Úradmi práce, Obecnými úradmi a inými inštitúciami
• Pripravovanie podkladov pre spracovanie miezd, dochádzky zamestnancov a vedenie komplexnej mzdovej agendy
• Vystavovanie faktúr, administratívne práce
• Reporting

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pozíciu pošlite nám prosím svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Vzdelanie: SŠ s maturitou /vyššie odborné vzdelanie/ VŠ vzdelanie,

Počítačové znalosti:
• Microsoft Excel - pokročilý
• Microsoft Outlook - pokročilý
• Microsoft Word - pokročilý
• Mzdové účtovníctvo - pokročilý
• Personalistika – pokročilý

Osobnostné predpoklady:
• Samostatnosť, flexibilita
• Komunikatívnosť,zodpovednosť
• Vodičský preukaz B– aktívny vodič