Asistent/Asistentka daňového poradca - pobočka Bratislava

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Pozícia vhodná pre kandidáta s praxou v odbore i pre absolventa VŠ.

Výhodou dvojročná prax v oblasti účtovníctva a daní 2, prax v oblasti spracovania DPH agendy vítaná.

Primárne zameranie na oblasť nepriamych daní a najmä DPH, s možnosťou získavať a rozvíjať znalosti a skúsenosti aj v oblasti priamych daní – daň z príjmov právnických ako aj fyzických osôb

Hlavná náplň práce:

Spracovanie DPH agendy klientov – zahraničných subjektov registrovaných na účely DPH v SR, spracovanie kontrolných výkazov, daňových priznaní a súhrnných výkazov k DPH. Priama komunikácia s klientmi (anglický jazyk). Identifikácia rizík, konzultácie a poradenstvo klientom, príprava stanovísk v oblasti dane z pridanej hodnoty.

Participácia na konzultáciách a príprave stanovísk v oblasti dane z príjmov právnických osôb a fyzických osôb vo väzbe na uplatnenie pravidiel medzinárodného zdaňovania. Participácia na príprave daňových priznaní k dani z príjmov PO a FO, príprava stanovísk pre klientov. Účasť na zastupovaní klientov pri správe daní.

Požiadavky:

- Komunikácia v anglickom jazyku písmom a slovom
- Schopnosť spolupráce na globálnej úrovni
- Precíznosť a zmysel pre detail, flexibilita

Zamestnanecké výhody:

- Práca v medzinárodnom prostredí pre zahraničných klientov a pre spoločnosť patriacu k poprednej svetovej sieti poradenských spoločností
- Priestor na sebarealizáciu a rýchly osobný rast
- Vzdelávanie hradené zamestnávateľom, stravné lístky, bezúročná zamestnanecká pôžička

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vyššie odborné vzdelanie
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)