Práca v ČR - Koordinátor

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Prijmeme pracovníka na pozíciu - Koordinátor - v Českej republike ( Bor u Tachova )
Výhodné platové podmienky a stabilná dlhodobá práca.
Obedy, ubytovanie zdarma, týždenné zálohy ...
V prípade zabezpečenia si vlastného bývania ( podnájom ) - príspevok na bývanie.

Náplň práce:
- starostlivosť o zamestnancov (vozenie do práce a z práce firemným autom, zabezpečenie ubytovania pre nových zamestnancov, plánovanie smien zamestnancov)
- koordinácia práce na pracovisku
- komunikácia, jednanie s nadriadenými
- ľahké administratívne práce

Požiadavky:
- stredoškolské vzdelanie, čistý register trestov, vodičský preukaz skupiny B
- zodpovedný, pracovitý, komunikatívny, spoľahlivý, flexibilný

Mesačná mzda 20 000 CZK v čistom + príspevky (benefity) a možnosť privyrobiť si v sklade pár hod. do týždňa.

Pre viac informácií – email, 0948000457

Benefity a ďalšie výhody:

Všeobecne požadované znalosti:

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    študent – stredná škola
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B