Programátor aplikácií pre IP prostredia a sieť.prvky

19.11.2017 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Bratislava, Banská Bystrica alebo Košice
Slovenská republika; Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Si programátor so skúsenosťami a chceš sa ďalej zlepšovať? Zaujímajú ťa sieťové technológie a IP svet?
Nezáleží či si expert, práve si skončil vysokú školu alebo tak plánuješ v najbližšej dobe urobiť. Radi Ťa privítame.

Hľadáme niekoho, kto sa orientuje v oblastiach – JAVA, PERL, PLSQL, PHP, C, SQL DB/Oracle DB, UNIX, LINUX, SOLARIS. Ak máš navyše znalosť prístupov na sieťové zariadenia - SNMP, TELNET, SSH – si náš horúci kandidát. Vítaná je správna kombinácia vedomostí, schopnosti učiť sa/ napredovať a prístupu k práci.

Ponúkame:
• možnosť pracovať v komplexných prostrediach a odborne napredovať
• priestor pre sebarealizáciu a priestor na prevzatie zodpovednosti za svoju prácu
• príjemný tím, kde nie je problém zdieľanie vedomostí a pomoc kolegovi
• výhody pri využívaní telekomunikačných produktov a službách ako zamestnanec Slovak Telekomu
• možnosť nájsť optimálny súlad medzi pracovným a súkromným životom využívaním digitálnych nástrojov a možností home office

Pracovná doba je 8/5 + po získaní potrebných skúseností aj pohotovosť a ochota riešiť zriedkavé výnimočné stavy aj mimo štandardných prac. hodín.

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
Okrem toho u nás nájdete:
- širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry voliteľných
podľa vašich vlastných preferencií
- vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
- atraktívne zľavy na produkty a služby značiek T-Com a T-Mobile ( Magio, mobilný internet a pod...)
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- flexibilný pracovný čas
- kompenzácia pri práceneschopnosti
- zľavy u vybraných partnerov na ich produkty a služby a iné
Termín nástupu do práce:
01.10.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý)
Iné znalosti:
neuvedené
• aktívne pracovné nasadenie
• zodpovednosť, samostatnosť, schopnosť dotiahnuť zverené úlohy do konca
• ochota učiť sa a odborné rásť v zverených oblastiach (programovanie, networking)
• silný tímový hráč
• analytické schopnosti

• praktické skúsenosti s programovaním v JAVA, PLSQL, PERL, PHP, C
• praktické skúsenosti s SQL databázami, najlepšie s Oracle DB
• pokročilé znalosti s administráciou Unix based systémov
• znalosť možností prístupu a administrácie sieťových prvkov (routre, switche, firewall, ..) – SNMP, CLI (telnet, ssh)

Výhodou sú:
• skúsenosť so správu sieťových aplikácií
• znalosť sieťových zariadení (routre, switche)
• znalosť TCP/IP protokolov, routingu (BGP, OSPF); MPLS
• Cisco certifikácie (CCNA, CCNP, CCIP, ...), resp. vedomosti na úrovni daných certifikácií