Zámočník - výhodná mzda - stabilná práca - Bánovce n/Bebravou

19.07.2018 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou
Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Zámočník
Ponúkaný plat (základná mzda): dohodou
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- obsluha strojov a zariadení za účelom výroby,
- opracovanie dielov z hliníka, železa, nerezu v procesoch vŕtania, frézovania, omielania, strihania, lisovania a brúsenia,
- ovládanie a dodržiavanie pracovných postupov na základe platnej výrobnej dokumentácie,
- riadiť sa pokynmi a úlohami nadriadeného,
- venovať pozornosť kvalite dielov - vyraďovanie chybných dielov,
- starostlivosť o poriadok a čistotu na svojom pracovisku,
POŽIADAVKA:
- prax v danom odbore

Ak Vás daná pozícia oslovila, zašlite nám svoj životopis a budeme Vás kontaktovať.

Iné znalosti:

neuvedené

- prax v strojárstve,
- zodpovedný prístup k práci,
- schopnosť a záujem učiť a zdokonaľovať sa,
- pravidelná dochádzka,
- šikovnosť,

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Áno