Manipulačná práca aj za pomoci VZV! Trvalá práca v Sládkovičove za dobrý plat!

18.08.2017 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Sládkovičovo
Galanta
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- práca na vysokozdvižnom vozíku
- manipulácia so spracovaným tovarom ( naloženie hotového výrobku na vozík, presun po výrobe, naloženie na paletu)
- privážanie tovaru k výrobným strojom
- skenovanie
- 12 hodinové zmeny - ranná (7-19), nočná (19-7), 2 dni voľno
Upresnenie platových podmienok:
- 4,21€/hod. brutto + stravné lístky + bonusy
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Zaujala vás táto ponuka, ale nespĺňate podmienky prijatia? Každý piaty úspešný uchádzač sa o pracovnej ponuke dozvie od svojho známeho. Je to jednoduché - využite možnosť "preposlať ponuku známemu" a pomôžte mu zamestnať sa.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- vhodné najmä pre mužov vzhľadom na fyzickú náročnosť
- prax na VZV podmienkou!
- platný preukaz na VZV je podmienkou!
- individuálna doprava do Sládkovičova - z vybraných miest v Sládkovičove zabezpečená kyvadlová doprava do spoločnosti zdarma