Samostatný účtovník/účtovníčka

22.08.2017 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pre nášho klienta medzinárodnú výrobnú spoločnosť hľadáme samostatného a dynamického účtovníka/účtovníčku.
Ak spĺňate kritéria, zašlite nám Váš životopis.

Náplň práce:
- Vedenie účtovnej agendy spoločnosti
- Vystavovanie faktúr a registrácia došlých faktúr, účtovanie odberateľských faktúr
- Spracovávanie dokladov, účtovanie služobných ciest, stravných lístkov
- Vedenie štatistických výkazov
- Kontrola podkladov pre DPH a kontrola plnenia daňových povinností
- Účtovanie majetku
- Príprava prevodných príkazov, kontakt s bankou, príprava dokumentov pre banky, kontrola bankových výpisov, účtovanie bankových dokladov
- Spracovanie finančných analýz a reportov

Požiadavky:
- Ekonomické vzdelanie
- Skúsenosti v oblasti účtovníctva min. 3 roky
- Znalosť účtovníctva, znalosť platnej legislatívy a účtovných predpisov
- Aktívna znalosť anglického jazyka
- Lojalita, diskrétnosť
- Komunikatívnosť
Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
ekonomický
Vodičský preukaz:
Skupina: B