Robotník,robotníčka vo výrobe v Poprade

22.07.2018 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Miesto práce je v Poprade
Kežmarok, Poprad, Spišská Nová Ves
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 550 - 600 EUR/mesiac
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Práca pri výrobe hliníkových odliatkov, kontrola dielcov
- 12-hodinové zmeny

Iné znalosti:

neuvedené

- Záujem o dlhodobé a stabilné zamestnanie
- Záujem o prácu vo výrobe
- Manuálna zručnosť
- Zodpovedný prístup k práci

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Áno