Skladník s vysokozdvižným vozíkom v Považskej Bystrici

22.08.2017 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- vychystávanie a zavážanie súčiastok a komponentov na výrobnú linku
- zaskladňovanie plynovým a elektrickým vysokozdvižným vozíkom
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
- stabilná práca na plný úväzok v medzinárodnej spoločnosti
- primerané finančné ohodnotenie
- stravné lístky na každý odpracovaný deň
- zabezpečenie pracovného odevu i obuvi
- práca v príjemnom prostredí a v dobrom kolektíve
Termín nástupu do práce:
Ihneď, dohodou
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
- prax s prácou na VZV výhoda (nie podmienka)
- platný preukaz na VZV podmienkou
- dobrý zdravotný stav
- pracovitosť
- zodpovednosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
Microsoft Excel, Microsoft Word