Test Designer

22.10.2017 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pracujte ako Test Designer v prostredí ponúkajúcom kontinuálne vzdelávanie a staňte sa súčasťou testovacieho tímu, kde budete mať okrem iného na starosti definovanie, vytvorenie a implementáciu testovacieho rámca. Pre jedného z najväčších lídrov v oblasti IT obsadzujeme pozíciu vhodnú pre uchádzača s analytickým myslením a expertízou v automatizovanom testovaní.

Hlavnou náplňou práce bude:

- Návrh, vývoj, implementácia a údržba celkového testovacieho rámca
- Návrh testovacích dát na podporu testovacej stratégie a prístupu
- Špecifikácia rozhraní na podporu testovania daného systému
- Vytváranie dokumentácie o vykonaných testoch pre vývojárov a zvyšok tímu
- Vyhľadávanie slabých článkov, ktoré je potrebné skúšať za účelom lepšej stability, výkonu a bezpečnosti
- Reportovanie, vytváranie testovacích prípadov
- Priebežná komunikácia s vývojármi na zaistenie správnej funkčnosti aplikácie
Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
- Certifikát ISTQB
- Prehľad a skúsenosti v oblasti IKT (2 roky)
- XML, SQL (2 roky)
- Telekomunikácie (2 roky)
- UML, procesné riadenie (2 roky)
- Skúsenosti so skriptovacím jazykom, životným cyklom IS a automatizáciou sú výhodou

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Inžinierstvo systémov IKT