ICT Inžinier pre WAN riešenia

20.10.2017 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pre nášho klienta hľadáme ICT Inžiniera s proaktívnym prístupom, ktorý sa vďaka svojim skúsenostiam s WAN pridá do tímu medzinárodnej IT spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, kde bude zodpovedný za spravovanie klientskych sietí celosvetovo.

Hlavnou náplňou práce bude:

- Naplánovanie, zavedenie a udržiavanie stabilnej technickej infraštruktúry na podporu podnikových procesov organizácie
- Aktívna účasť na riešení problémov spojených s WAN optimalizáciou
- Konfigurovanie Riverbed a LAN/WAN infraštruktúry, podpora ITIL procesov
- Komunikácia s internými aj externými tímami
- Diagnostika a riešenie komplexných tiketov, incidentov
- Hodnotenie plánovaného a reálneho výkonu IT infraštruktúry
- Poskytovanie pravidelnej kontroly a odporúčaní k zlepšeniu výkonu
Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
- 3-5 rokov skúseností s administráciou IT prostredia
- Odborné znalosti a skúsenosti s prostredím ICT s príslušnými certifikáciami
- Znalosti ITIL súvisiace s prevádzkovými procesmi
- Certifikácia CCNP, Riverbed, Cisco WAAS alebo iné výhodou
- Rozsiahla znalosť portfólia a procesov produktov TC
- Analytické schopnosti, efektívna, schopnosť pracovať v tíme aj nezávisle
- Nemčina výhodou

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené