Brigáda v strojárskej výrobe

22.06.2018 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Pusté Úľany
Galanta, Senec
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Výroba; Manažér kvality, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,30€/hod. brutto
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Nenáročná práca vo výrobe pozostávajúca z odoberania komponentov od stroja, ich kontroly, sortovania a utierania.

Iné znalosti:

neuvedené

- ochota pracovať na 12-hodinové zmeny
- zodpovednosť k práci

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Áno