Reporting Analyst

07.12.2017 Trenkwalder, a.s. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • príprava reportov pre sales oddelenie a vyhodnocovanie obchodných údajov,
  • príprava analýz a podkladov pre kreovanie motivačných programov,
  • sledovanie stavu zásob, zabezpečenie a dopĺňanie zásob,
  • zodpovednosť za príslušnú časť rozpočtu v rámci oddelenia podpory predaja
  • zabezpečovanie konzistenice dát, ich kvalitu a bezpečnosť,
  • poskytovanie informácií pre kozmetické poradkyňe,
  • aktívna spolupráca s IT oddelením pri optimalizácii IT nástrojov a riešení, testovanie nových modulov a programov,
  • ďalšie ah hoc projeky počas roka;
Upresnenie platových podmienok:
Pre oddelenie podpory predaja v medzinárodnej kozmetickej spoločnosti hľadáme skúseného reportingového analytika s vynikajúcou znalosťou MS Excel a so skúsenosťami v rámci prípravy analýz a reportov finančného, výkonového a nákladového charakteru.
Iné výhody:
  • práca v nadnárodnej spoločnosti,
  • zaujímavé finančné ohodnotenie,
  • možnosť osobnostného a profesíjneho rozvoja a rastu,
  • práca v príjemnom, mladom a dynamickom kolektíve,
  • benefity v oblasti kozmetiky;
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
  • vysokoškolské vzdelanie II. alebo III. stupňa v oblasti ekonomického, obchodného alebo technického zamerania,
  • prax s aktívnym využívaním programu MS Excel minimálne 3 roky,
  • prax v rámci viacerých foriem analýz sú nutnosťou,
  • znalosť anglického jazyka na úrovni pokročilý,
  • vynikajúce analytické schopnosti a zručnosti sú nutnosťou,
  • znalosť MS Word, MS PowerPoint, Internet na pokročilej úrovni,
  • pozitívne myslenie a príjemné vystupovanie,
  • výborné komunikačné zručnosti, dôslednosť, precíznosť, flexibilita,
  • schopnosť samostatnej práce,
  • asertivita a diplomatická osobnosť,
  • ochota cestovať počas pracovných dní v rámci ČR,
  • vodičský preukaz sk B;