Lektori anglického jazyka

10.08.2017 Freeman Serv spol s.r.o.

Miesto práce: Trenčín, Nemšová, Nové Mesto nad Váhom, Piešťany
Trenčiansky kraj
Typ pracovnej ponuky: Lektor, školiteľ, Učiteľ 1.stupňa ZŠ, Učiteľka v materskej škole
Ponúkaný plat (základná mzda): dohodou
Termín nástupu do práce: od 4.9.2017 do 30.6.2018
Druh pracovného pomeru: brigáda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Výučba anglického jazyka v materských školách, základných školách, firmách, individuálne doučovanie

Iné výhody:

flexibilný pracovný čas,
pomôcky a osnovy zabezpečené

práca vhodná aj pre študentov a mamičky na materskej dovolenke

Iné znalosti:

neuvedené

spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita, vzťah k deťom, príjemné vystupovanie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: Skupina: B