Pokladník v obchodnom reťazci (zmeny si môžete zvoliť)

19.08.2017 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Nové Zámky
Nové Zámky
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Práca s registračnou pokladňou v obchodnom reťazci.
Pre tých, ktorí ešte nepracovali s pokladňou, zaučenie je zabezpečené.

Pracovné zmeny:
na zmeny sa Vy vopred nahlasujete, podľa toho, ako Vám vyhovujú)

Vhodné od 18 rokov, aj pre študentov, aj popri práci.

K práci je potrebný Zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve.(ak ho ešte nemáte, poradíme Vám, ako si ho viete vybaviť)
Upresnenie platových podmienok:
3,44€ + 3,38 stravný lístok
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
brigáda

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené