Reprezentant Back Office pre rezidenčných zákazníkov Košice

20.08.2017 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
KTO SME A O ČO SA SNAŽÍME Byť>Sme líder, ktorý posúva tento svet vpred. Sme Telekom. AKÁ PRÁCA NA TEBA ČAKÁ Back Office, áno, je to mravenčia práca, ktorú zákazníci tak jednoznačne nevidia, ale má veľkú pridanú hodnotu pre nich. Vďaka back officu majú naši zákazníci správne spracované svoje požiadavky a môžu si bez komplikácií užívať naše služby. Naši predajcovia sa zasa vedia spoľahnúť na správnosť dát v zákazníckych systémoch. Ak ťa baví práca s dátami, zákazníckymi objednávkami- zadávať ich do nášho systému, kontrolovať a overovať ich správnosť priamo u zákazníka- interného či externého- si na správnom mieste. Budeš v kontakte aj s našimi realizátormi- technikmi-u ktorých budeš rezervovať termíny zriaďovania či prekládok služieb. Žiaden vegetík to ale nie je, pretože pre dobrý výkon, ktorý znamená dostatočne rýchle spracovávanie požiadaviek a kvalitu ich spracovania, sú kľúčové ukazovatele, ktoré sa tiež premietnu v Tvojom ohodnotení.
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
Okrem toho u nás nájdete:
- širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry voliteľných
podľa vašich vlastných preferencií
- vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
- atraktívne zľavy na produkty a služby značiek T-Com a T-Mobile ( Magio, mobilný internet a pod...)
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- flexibilný pracovný čas
- kompenzácia pri práceneschopnosti
- zľavy u vybraných partnerov na ich produkty a služby a iné
Termín nástupu do práce:
1.9.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Všeobecne požadované znalosti:
ČO BUDEŠ POTREBOVAŤ K SVOJEJ PRÁCI?

Rýchle prsty, dobrý postreh a cit pre detail je to, čo Ťa predurčuje byť dobrým v tejto práci. To, ako vieš pracovať s PC, si overíme už na výberoch :-)
Orientácia a záujem o produkty Telekomu je veľmi vítaná. Bude toho veľa, takže s vytrvalosťou a optimizmom to pôjde ľahšie :-)

PREČO SA K NÁM PRIDAŤ?

Budeš pracovať pre spoločnosť, pre ktorú je len to najlepšie dosť dobré. Neustále inovácie, nové technológie, nanáročnejší zákazníci. A k tomu potrebujeme najlepších ľudí, ktorým ponúkame:
- istotu stabilnej spoločnosti
- produkty Telekomu zadarmo (zamestnanecký paušál s mobilom, Magio Televízia) alebo za "babku"
- dobré vzťahy s kolegami v našom tíme, príjemnú pracovnú atmosféru a tak sa práca stáva zábavou
- skúsenosti, ktoré sa hodia v každom drese, v ktorom budeš v budúcnosti hrať.

Ďakujeme, že si to dočítal(a) až sem! Vážime si to. Tešíme sa na Tvoju reakciu- vytvorenie pracovnej žiadosti v našom systéme zvanom "Kariérne príležitosti".

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Slovak Telekom je moderná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na slovenskom telekomunikačnom trhu. Naším strategickým partnerom je najväčšia telekomunikačná spoločnosť v Európe – Deutsche Telekom AG, ktorá sa svojimi aktivitami radí medzi hlavných inovátorov v oblasti telekomunikácií a informačných technológií.
Sme vedúcou spoločnosťou v poskytovaní telekomunikačných služieb na Slovensku. Vlastníme a prevádzkujeme telekomunikačnú sieť, ktorá pokrýva celé územie Slovenskej republiky, poskytujeme národné a medzinárodné telefónne služby, ako aj široké portfólio dátových a internetových služieb. Patríme medzi najväčších zamestnávateľov, dlhodobo investujeme do rozvoja našej siete a služieb, a svojimi korporačnými aktivitami prispievame k rozvoju internetizácie Slovenska.
Oblasť pôsobenia:
Informačné technológie
Adresa:
Slovak Telekom
Bajkalská 28
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Katarina Lopusniakova
Tel: 0000
 
Reaguj na ponuku