#TsmeMy

    Reprezentant Back Office pre rezidenčných zákazníkov Košice

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Košice

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    KTO SME A O ČO SA SNAŽÍME Byť>Sme líder, ktorý posúva tento svet vpred. Sme Telekom. AKÁ PRÁCA NA TEBA ČAKÁ Back Office, áno, je to mravenčia práca, ktorú zákazníci tak jednoznačne nevidia, ale má veľkú pridanú hodnotu pre nich. Vďaka back officu majú naši zákazníci správne spracované svoje požiadavky a môžu si bez komplikácií užívať naše služby. Naši predajcovia sa zasa vedia spoľahnúť na správnosť dát v zákazníckych systémoch. Ak ťa baví práca s dátami, zákazníckymi objednávkami- zadávať ich do nášho systému, kontrolovať a overovať ich správnosť priamo u zákazníka- interného či externého- si na správnom mieste. Budeš v kontakte aj s našimi realizátormi- technikmi-u ktorých budeš rezervovať termíny zriaďovania či prekládok služieb. Žiaden vegetík to ale nie je, pretože pre dobrý výkon, ktorý znamená dostatočne rýchle spracovávanie požiadaviek a kvalitu ich spracovania, sú kľúčové ukazovatele, ktoré sa tiež premietnu v Tvojom ohodnotení.

    Benefity a ďalšie výhody

    Okrem toho u nás nájdete:
    - širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry voliteľných
    podľa vašich vlastných preferencií
    - vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
    - atraktívne zľavy na produkty a služby značiek T-Com a T-Mobile ( Magio, mobilný internet a pod...)
    - príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    - flexibilný pracovný čas
    - kompenzácia pri práceneschopnosti
    - zľavy u vybraných partnerov na ich produkty a služby a iné

    Termín nástupu do práce

    1.9.2017

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Všeobecne požadované znalosti

    ČO BUDEŠ POTREBOVAŤ K SVOJEJ PRÁCI?

    Rýchle prsty, dobrý postreh a cit pre detail je to, čo Ťa predurčuje byť dobrým v tejto práci. To, ako vieš pracovať s PC, si overíme už na výberoch :-)
    Orientácia a záujem o produkty Telekomu je veľmi vítaná. Bude toho veľa, takže s vytrvalosťou a optimizmom to pôjde ľahšie :-)

    PREČO SA K NÁM PRIDAŤ?

    Budeš pracovať pre spoločnosť, pre ktorú je len to najlepšie dosť dobré. Neustále inovácie, nové technológie, nanáročnejší zákazníci. A k tomu potrebujeme najlepších ľudí, ktorým ponúkame:
    - istotu stabilnej spoločnosti
    - produkty Telekomu zadarmo (zamestnanecký paušál s mobilom, Magio Televízia) alebo za "babku"
    - dobré vzťahy s kolegami v našom tíme, príjemnú pracovnú atmosféru a tak sa práca stáva zábavou
    - skúsenosti, ktoré sa hodia v každom drese, v ktorom budeš v budúcnosti hrať.

    Ďakujeme, že si to dočítal(a) až sem! Vážime si to. Tešíme sa na Tvoju reakciu- vytvorenie pracovnej žiadosti v našom systéme zvanom "Kariérne príležitosti".

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!