Asistent riaditeľa / HR asistent

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Asistentská podpora riaditeľa
  • zabezpečenie plynulého chodu kancelárie riaditeľa, organizovanie kalendára,
  • organizovanie interných porád a príprava podkladov na porady,
  • vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie, prijímanie návštev,
  • spracovanie a evidencia reportov a štatistík, kontrola deadlinov,
Podpora HR manažéra
  • spracovanie odbornej agendy súvisiacej s oblasťou ľudských zdrojov,
  • administratívna práca, agenda informácií v internom systéme,
  • komunikácia so zamestnancami, pomoc pri rozvoji benefitného systému
Benefity a ďalšie výhody:
  • motivujúce platové ohodnotenie
  • Práca v renomovanej farmaceutickej spoločnosti
  • Školenia a osobnostný rozvoj
  • Každodenná komunikácia v anglickom jazyku
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vyššie odborné vzdelanie
Všeobecne požadované znalosti:
  • aktívna slovná a písomná znalosť AJ na úrovni B2 - PODMIENKOU
  • vysokoškolské vzdelanie
  • predošlá prax na pozícii asistenta / asistentky PODMIENKOU ( 3 - 5 rokov )
  • silné organizačné schopnosti
  • samostatnosť, zodpovednosť, silná osobnosť, komunikatívnosť, flexibilita, tímový hráč