Vodič nákladného vozidla

11.12.2017 Start Services s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Bratislava
Bratislava
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pre nášho významného klienta, ktorý sa zaoberá odvozom a likvidáciou odpadu kontajnermi, triedením a nakládkou odpadu, hľadáme skúseného, zodpovedného a pracovitého vodiča so skúsenosťami s vedením nákladného vozidla LIAZ, príp. s vozidlom podobného typu.

Náplň práce:

- Preprava stavebného a objemného odpadu na území Bratislavy a blízkeho okolia
- Starostlivosť o pridelené vozidlo a pracovné prostriedky
- Evidencia PHM a spotrebného materiálu
Ponúkaný plat:
od 1000 EUR
Iné výhody:
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Osobnostné predpoklady:
- Zodpovednosť, pracovitosť a bezúhonnosť
- Ochota pracovať na zmeny
- Časová flexibilita
- Fyzická zdatnosť a dobrý zdravotný stav

Výhody:
- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Štandardné firemné benefity
- Stravné lístky
- Príjemná atmosféra rodinnej firmy

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
- Základné vzdelanie
- Stredoškolské vzdelanie bez maturity
- Stredoškolské vzdelanie s maturitou
- Prax 2 roky na prácu s kontajnerovými vozidlami

Odborné predpoklady:
- Kvalifikačná karta vodiča platná ešte minimálne dva roky
- Vodičský preukaz sk. B,C
- Doklad o psychickej spôsobilosti vodiča
- Doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča
- Znalosť mestských častí a orientácia v Bratislave
- Skúsenosti s ľanovým systémom sú vítané