Operatívny zamestnanec pošty pre obvod hlavnej pošty Bratislava I.

18.08.2017 Slovenská pošta, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Bratislava
Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Operatívny zamestnanec pošty je kvalifikovaný zamestnanec vykonávajúci všetky činnosti vyplývajúce z funkcie vedúceho pošty, poštmajstra, vedúceho oddelenia, priehradkového zamestnanca alebo poštového doručovateľa v čase neobsadenia tohto pracovného miesta alebo v čase neprítomnosti zamestnanca na tomto pracovnom mieste a v prípade spĺňania predpokladov vykonáva činnosti finančného sprostredkovateľa. Vykonávanie všetkých činností vyplývajúcich z funkcie vedúceho pridelenej pošty, poštmajstra, vedúceho oddelenia, priehradkového zamestnanca alebo poštového doručovateľa v čase neobsadenia tohto pracovného miesta alebo v čase neprítomnosti zamestnanca na tomto pracovnom mieste v rozsahu týždenného pracovného času stanoveného pre konkrétne pracovné miesto.
V čase dočasného výkonu funkcie vedúceho pošty, pokiaľ nie je obsadené niektoré pracovné miesto na tejto pošte alebo v čase neprítomnosti zamestnanca na niektorom pracovnom mieste na tejto pošte vykonáva aj činnosti prislúchajúce tomuto pracovnému miestu.
Vykonáva činnosti finančného sprostredkovateľa uvedené na samostatnej karte typovej pozície „Finančný sprostredkovateľ“.
Upresnenie platových podmienok:
na osobnom pohovore
Iné výhody:
- zázemie veľkej spoločnosti
- zamestnanecké benefity
- príspevok na stravovanie
- príspevok pri pracovnom výročí - oceňujeme loajalitu a senioritu,
- príspevok na dopravu do zamestnania, príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti, mimoriadna sociálna výpomoc,
- príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napr. príspevok pri prvom nástupe do školy, organizujeme detské letné tábory pre deti zamestnancov
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Slovenská pošta pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako dvadsať rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Všeobecne požadované znalosti:
- Komunikačné zručnosti
- Obchodné zručnosti
- Spoľahlivosť
- Písomný a slovný prejav
- Schopnosť vyjadrovania sa
- Presnosť
- Adaptabilita
- Odolnosť voči záťaži
- Riadiace zručnosti

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Slovenská pošta, a. s., je popredný poskytovateľ moderných komunikačných, distribučných a platobných služieb na domácom trhu, s vytvorenými logistickými podmienkami na podnikanie v strednej a východnej Európe.

Slovenská pošta ponúka svoje služby prostredníctvom siete 1566 pôšt. Z nich 1333 sa nachádza v malých obciach a okolo 200 je v mestách. V mestských aglomeráciách je celkove 20 percent pôšt. Zákazníkom je k dispozícii 7094 poštových schránok. V tuzemskom styku prijme Slovenská pošta ročne celkove 338 mil. listových a balíkových zásielok. V medzinárodnej poštovej prevádzke prepraví ročne 1,1 mil. kg listových zásielok a takmer 140 tis. balíkov.
Oblasť pôsobenia:
Pošta, telekomunikácie
Adresa:
Slovenská pošta, a.s.
Partizánska cesta 9
Banská Bystrica
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Spisakova
Partizánska cesta 9, Banská Bystrica, 97599, Slovenská republika
 
Reaguj na ponuku