Asistent audítora

20.09.2018 AuJob s.r.o. - Personálny servis

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo; Asistent auditora, Auditor, Daňový poradca
Ponúkaný plat (základná mzda): od 950 € btt
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupuje náš klient ako aj my ku každému kandidátovi individuálne.

ČO VÁM POZÍCIA PRINESIE?
• príležitosť cestovať v rámci Slovenska a Čiech
• zúročíte svoje skúsenosti z oblasti účtovníctva a získate prax v oblasti auditu
• získate príležitosť budovať si kariéru v medzinárodnej spoločnosti

NÁPLŇOU VAŠEJ PRÁCE BUDE:
• pripravovať finančné analýzy, kalkulácie a podklady pre zostavenie finančných plánov
• monitorovať finančné ukazovatele a kontrolovať správnosť účtovníctva
• zisťovanie možného rizika a navrhovanie náprav
• vykonávať audit účtovných závierok pre klientov spoločnosti pod vedením teamlídra
• vypracovať záverečnú správu
• komunikovať s príslušnými úradmi
• osobne, mailovo a telefonicky komunikovať s klientom a vytvárať s ním dobré vzťahy
• pripravovať podklady pre teamlídrov

Iné výhody:

Znalosti: • prehľad v obchodnom a daňovom práve • excel na pokročilej úrovni Požadované vzdelanie: • vysokoškolské vzdelanie (účtovníctvo, daňovníctvo výhodou) Cudzie jazyky: • anglický jazyk- aktívne • nemecký jazyk- výhodou Vodičský preukaz: • aktívny vodič (skupina B) Prax: • prax v oblasti auditu výhodou Osobnostné predpoklady: • záujem o nové poznatky, schopnosť ďalej sa odborne rozvíjať • vysoké pracovné nasadenie • komunikačné a organizačné zručnosti • teamový hráč • samostatnosť, iniciatívnosť

Informácie pre uchádzača:

A niekoľko prínosov pre Vás...
• 13. plat
• možnosť pôsobiť v stabilnej medzinárodnej
firme
• príležitosť využiť jazykové kurzy a
vzdelávacie školenia
• podpora Vašej sebarealizácie v rámci firmy
• možnosť spolupracovať aj s inými
oddeleniami (dane, právo, účtovníctvo)
• finančné odmeny v závislosti od Vašej
proaktivity

Zaslaním životopisu a iných dokumentov potrebných na splnenie účelu - sprostredkovanie zamestnania, udeľuje uchádzač o zamestnanie spoločnosti AuJob s.r.o., ako prevádzkovateľovi IS Evidencia uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších právnych predpisov, súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov na účely a za podmienok uvedených v „Informácie poskytované pri získavaní osobných údajov od dotknutej osoby podľa Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení“, ktoré sú tiež dostupné na www.aujob.sk/ochrana-osobnych-udajov.php.

• vysokoškolské vzdelanie s ekonomickým zameraním
• aktívna komunikácia v anglickom jazyku (nemecký jazyk výhodou)
• MS Office (najmä Excel) na pokročilej úrovni
• aktívny vodič (skupina B)
• prax v oblasti daňového poradenstva alebo auditu výhodou

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (expert - C2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: Skupina: B