Akvizítor

19.08.2017 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Do obchodného tímu, ktorý zodpovedá za predaj pre významných korporátnych zákazníkov, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu AKVIZÍTOR

Budete zodpovedať za plnenie prideleného plánu predaja, plánovanie a vývoj predaja prideleného segmentu zákazníkov a presadzovanie obchodných záujmov spoločnosti.

Konkrétne budete:
Analyzovať potreby potenciálnych zákazníkov, prezentovať a predávať komplexné riešenia produktov a služieb.
Zodpovedať za plnenie plánu predaja prostredníctvom zazmluvnenia nových zákazníkov resp. opätovného získania zákazníka,
Uzatvárať obchodné prípady s novými firemnými zákazníkmi v mobilnej, fixnej a ICT oblasti.
Uzatvárať v mene zamestnávateľa zmluvné vzťahy podľa podmienok a postupov stanovených zamestnávateľom.

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
Okrem toho u nás nájdete:
- širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry voliteľných
podľa vašich vlastných preferencií
- vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
- atraktívne zľavy na produkty a služby značiek T-Com a T-Mobile ( Magio, mobilný internet a pod...)
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- flexibilný pracovný čas
- kompenzácia pri práceneschopnosti
- zľavy u vybraných partnerov na ich produkty a služby a iné
Termín nástupu do práce:
asap
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý)
Iné znalosti:
neuvedené
- iniciatíva/proaktivita,
- asertivita,
- orientácia na výsledok,
- negociačné schopnosti,
-prezentačné schopnosti.
-2 roky v oblasti predaja, skúsenosť z IT a telekomunikačného sektora sú výhodou.

Vodičský preukaz:
Skupina: B