Obchodný zástupca pre rozbehnutie biznisu na Slovensku( uvedený plat )

21.08.2017 Trenkwalder, a.s. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Aktívny predaj portfólia produktov, rokovanie a vyjednávanie so zákazníkmi
  • Vyhľadávanie, tvorba databázy a kalendáru stretnutí s potenciálnymi zákazníkmi
  • Vybavovanie komunikácie so zákazníkom a riešenie pridelenej agendy
  • Plnenie obchodných cieľov spoločnosti
  • Pravidelný reporting
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
  • Služobné auto, telefón, notebook
  • FIXNÝ PLAT - 1500 EUR
  • Pružná pracovná doba
  • možnosť sebarealizácie pri rozbiehaní biznisu na Slovensku
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
  • Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
  • Maďarský jazyk úroveň C1 - PODMIENKA a Anglický jazyk úroveň B2
  • Prax na obdobnej pozícii z oblasti predaja služieb
  • Svoje životopisy zasielajte v SLOVENSKOM aj MAĎARSKOM jazyku

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Trenkwalder, a.s. je najväčšia personálno-poradenská spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1991, ktorá ponúka klientom komplexné personálne služby s dôrazom na vyhľadávanie a výber zamestnancov, ich dočasné pridelenie a služby starostlivosti o rozvoj zamestnancov. Spoločnosť je zakladajúcim členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska.
Oblasť pôsobenia:
Poradenstvo (napr. personálne, finančné, energetické a pod.)
Adresa:
Trenkwalder, a.s.
Námestie 1. mája 18
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Eva Kišová
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:
Eva Kišová
+421 902 922 838
e.kisova@trenkwalder.com

Reaguj na ponuku