Expert Project Manager Asset

15.07.2018 AuJob s.r.o. - Personálny servis

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislavský kraj; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Reality a stavebníctvo, Vrcholový manažment; Projektový manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): dohodou
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ako projektový manažér budete:
• koordinovať projekty výstavby budov a rekonštrukcií
• riadiť procesy plánovania,koordinácie a zjednocovania strategických plánov
• navrhovať procesy optimalizácie a implementácie projektov
• pravidelne kontrolovať postup výstavby konštrukcie a interiérov
• spolupracovať pri procese kúpy a získavaní povolení vyžadovaných zo zákona
• odhadovať ceny, optimalizovať prípadných úspory

K výkonu tejto pozície potrebujete:
• aktívny anglický jazyk
• minimálne 3 ročnú skúsenosť na obdobnej pozícii
• výborné manažérske, komunikačné zručnosti
• ochotu cestovať

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vyššie odborné vzdelanie
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Nie