Procesný technológ - Sereď

18.08.2017 Trenkwalder, a.s. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • zlepšovanie výrobných procesov, šetrenie nákladov
  • hľadanie úzkych miest vo výrobe - zavádzanie a používanie LEAN princípov
  • zodpovednosť za vedenie údajov týkajúcich sa produktov a procesov
  • zvyšovanie produktivity, znižovanie prevázdkových nákladov
  • komunikácia s ostatnými oddeleniami a s klientom
  • reporting
Upresnenie platových podmienok:
Hľadáme šikovného procesného technológa, ktorý má skúsenosti vo výrobe. Znalosť anglického jazyka je potrebná.
Iné výhody:
  • práca v stabilnej spoločnosti
  • príspevok na dopravu
  • dochádzkový bonus
  • stravné lístky
  • príspevok na DDS
  • vitamínové balíčky
  • iné sociálne benefity
  • Vianočná párty
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
  • VZDELANIE: SŠ alebo VŠ vzdelanie
  • JAZYKOVÉ ZNALOSTI: anglický jazyk (úroveň B2)
  • POČÍTAČOVÉ ZNALOSTI: Microsoft Office - pokročilý
  • PRAX: min. 1 rok ako Procesný technológ
  • OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY: samostatnosť, zodpovedný prístup, tvorivosť, dobré komunikačné schopnosti, analytické myslenie, organizačné a plánovacie schopnosti

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Trenkwalder, a.s. je najväčšia personálno-poradenská spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1991, ktorá ponúka klientom komplexné personálne služby s dôrazom na vyhľadávanie a výber zamestnancov, ich dočasné pridelenie a služby starostlivosti o rozvoj zamestnancov. Spoločnosť je zakladajúcim členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska.
Oblasť pôsobenia:
Poradenstvo (napr. personálne, finančné, energetické a pod.)
Adresa:
Trenkwalder, a.s.
Námestie 1. mája 18
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Ildikó Baksová
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:
Mgr. Ildikó Baksová
e-mail: i.baksova@trenkwalder.com

Reaguj na ponuku