HR specialist - Bratislava

16.10.2017 Trenkwalder, a.s. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • koordinácia a personálne činnosti súvisiace s pracovným pomerom (vznik, zmena a skončenie)
  • vedenie a spracovávanie databázy personálnych spisov všetkých zamestnancov
  • príprava podkladov pre mzdy a spracovanie miezd
  • zabezpečenie výberových konaní pre vybrané pracovné miesta a v spolupráci s vedúcimi zamestnancami
  • príprava ročných plánov, reportov a štatistík
Upresnenie platových podmienok:
Hľadáme šikovného/šikovnú personalit(k)u, ktorý/á má skúsenosti v oblasti ľudských zdrojov.
Iné výhody:
  • flexibilný pracovný čas
  • stravné lístky v hodnote 4 €
  • valorizácia platu
  • teambuidingy
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
  • VZDELANIE: min. stredoškolské s maturitou
  • POČÍTAČOVÉ ZNALOSTI: Microsoft Office
  • PRAX: min. 2 roky (skúsenosti v personalistike)
  • OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY: znalosť Zákonníka práce a mzdovej agendy (spracovanie miezd), samostatnosť, dobré komunikačné schopnosti, flexibilita, zodpovednosť a precíznosť