Vodič- transport navážkar nových vozidiel

23.08.2017 T E M P O, spol. s r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Prevážanie novovyrobených vozidiel v rámci areálu výrobného závodu.
Skúsenosti s automatickou prevodovkou, vedenie motorových vozidiel sk. B,
prax min. 3 roky.
Zodpovednosť a spoľahlivosť, schopnosť predvídať dopravné situácie
Nástup: ihneď
Práca je vhodnejšia pre mužov.
Ponúkaný plat:
od 717 EUR
Iné výhody:
- osobné ohodnotenie do 17,6 % zo základnej mzdy
- po obedný príplatok 0,30 Eur/hod
- nočný príplatok 0,60 Eur/hod
- ubytovanie zabezpečené, na ktoré prispejeme
- poskytovanie záloh
- teplá strava
- starostlivosť koordinátora
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Prijímame uchádzačov do vlastných radov personálnej agentúry Tempo spol. s r.o., a nie dodávateľsky, či sprostredkovateľský pre iné spoločnosti.
Pracovný pomer je dohodnutý PRIAMO!
Navštívte nás na:
www.temposro.eu alebo zašlite svoj životopis na: email

Spoločnosť je držiteľom certifikátu systému riadenia kvality podľa EN ISO 9001: 2008
Spolupráca so spoločnosťami pracujúcimi v automobilovom priemysle a ich subdodávateľmi - personálny lízing,
spolupráca so spoločnosťami pracujúcimi v elektropriemysle-personálny lízing, know-how.
Oblasť pôsobenia:
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Adresa:
T E M P O, spol. s r. o.
Bratislavská 4051/40
Dubnica nad Váhom
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Tempo spol. s r.o.
Bratislavská 4051/40, Dubnica nad Váhom, 01841, Slovenská republika
Tel: 0905 88 22 88

Reaguj na ponuku