Vodič- transport navážkar nových vozidiel

19.07.2018 T E M P O, spol. s r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislavský kraj; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, Vodič osobného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 717 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Prevážanie novovyrobených vozidiel v rámci areálu výrobného závodu.
Skúsenosti s automatickou prevodovkou, vedenie motorových vozidiel sk. B,
prax min. 3 roky.
Zodpovednosť a spoľahlivosť, schopnosť predvídať dopravné situácie
Nástup: ihneď
Práca je vhodnejšia pre mužov.

Iné výhody:

- osobné ohodnotenie do 17,6 % zo základnej mzdy
- po obedný príplatok 0,30 Eur/hod
- nočný príplatok 0,60 Eur/hod
- ubytovanie zabezpečené, na ktoré prispejeme
- poskytovanie záloh
- teplá strava
- starostlivosť koordinátora

Iné znalosti:

neuvedené

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: Skupina: B