Sociálny pracovník

22.09.2018 Komunita Kráľovnej pokoja
Miesto práce: Močenok

Šaľa
Typ pracovnej ponuky: Sociálny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
mzda v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov,

rozhoduje dosiahnuté vzdelanie, odborná prax
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

práca sociálneho pracovníka v detskom domove v Močenku, zahŕňa aj prácu sociálneho pracovníka v teréne s rodinami detí zverených do starostlivosti detského domova za účelom sanácie rodiny.

Iné výhody:

organizácia s dlhoročnou skúsenosťou (vznik v roku 1993),
rôznorodá činnosť (nie monotónna práca),
rast osobnosti a zručností (účasť na kurzoch a ďalšom vzdelávaní)
pekné prostredie zariadenia s veľkým areálom (7 ha park)

Iné znalosti:

neuvedené

podmienka vodičský preukaz skupiny B

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Poskytovanie sociálnych služieb a pomoci v Detskom domove Močenok, v Domove sociálnych služieb Močenok a DSS Radošina, v Zariadení pre seniorov a zariadení opatrovateľskej služby Močenok. Špecializovaná pomoc deťom, mladým dospelým - odchovancom detských domovov (výchova, poradenstvo, vzdelávanie, pracovné uplatnenie a pod.). Pomoc zdravotne postihnutým občanom - prednostne mladým dospelým s mentálnym postihom. Prevádzkovanie chránených dielní. Obnova národných kultúrnych pamiatok - kaštieľ Radošina, kaštieľ Močenok, záchrana Gaštanice Radošina z roku 1896. Poskytovanie rekreačných priestorov v Hrabičove s kapacitou 50 osôb. Poľnohospodárska činnosť - obrábanie pôdy - 30 ha, chov zvierat - kravy, ošípané, ovce.

Oblasť pôsobenia:

Iné služby

Adresa:

Komunita Kráľovnej pokoja
Piešťanská 11/18
Radošina
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

ThLic.PhDr.PaedDr. Branko Tupý, PhD.
Piešťanská 11/18, Radošina, 95605, Slovenská republika