startgroup

Vedúci strediska požičovne

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Žilinský kraj; Okres Žilina
Žilina

Pozícia / odvetvie

Obchod

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho klienta, spoločnosť, ktorá je vedúcou firmou na trhu stavebných, zemných a lomových strojov hľadáme vhodného a šikovného kandidáta na pozíciu Vedúci strediska požičovne.
Náplň práce:
. Riadi a koordinuje prácu strediska požičovne
. Prenajíma stroje a zariadenia na stredisku požičovne
. Svojou činnosťou sa podieľa na kvalitnom plnení úloh kladených na oddelenie požičovne strojov
a zariadení
. je zodpovedný za realizáciu firemnej politiky na stredisku požičovne, za plnenie úloh pridelených na
stredisko
. je zodpovedný za zamestnancov, ktorí sú organizačne pridelení stredisku požičovne, sleduje a
zabezpečuje ich materiálne potreby,
. je zodpovedný za plnenie plánu tržieb kladených na stredisko požičovne,
. je povinný sledovať pohľadávky strediska požičovne a riadiť sa metodickými pokynmi vyplývajúcimi
z firemnej politiky,
. efektívne využívanie systém požičiavania strojov a zariadení v zmysle platnej smernice
a interných nariadení,
. je zodpovedný za vedenie agendy a sledovanie obchodných prípadov v informačnom systéme
. preskúmava potreby a požiadavky zákazníkov a zisťuje ich spokojnosť,
. uzatvára zmluvy o prenájme podľa platnej smernice,
. je zodpovedný za preverenie bonity a kredibility zákazníkov,
. odovzdáva stroje a zariadenia do prenájmu /preberá stroje a zariadenia po prenájme,
. priebežne kontroluje stroje a zariadenia v prenájme prostredníctvom zabezpečovacieho systému
resp. product link-u
. sleduje platobnú disciplínu zákazníkov požičovne,
. v komunikácii so zákazníkmi je ústretový, pružný a asertívny,
. vo vzťahu ku konkurencii sa správa tak aby neohrozil výsledky a dobré meno spoločnosti
. má zodpovednosť za zverený majetok a pokladňu hotovostných platieb,
. vykonáva dohľad nad majetkom požičovne, čistotou a funkčnosťou zariadení a pracoviska
požičovne,
. zúčastňuje sa porád, na ktoré je prizvaný,
. zodpovedá za správnosť údajov, ktoré zadáva do informačného systému spoločnosti
. je povinný dodržiavať a vyžadovať dodržiavanie Pracovného poriadku spoločnosti
. operatívne plní konkrétne úlohy a nariadenia nadriadeného,
. má právomoc podávať návrhy na zlepšovanie dokumentovaných postupov zamestnávateľa
. podriadenosť vedúcemu oddelenia

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

. práca v renomovanej spoločnosti
. team building, rôzne firemné akcie
. silný sociálny fond ( príspevky na dovolenku)
. osobné ohodnotenie
. variabilná zložka, ktorá je závislá od plnenia plánu
. 13. plat vyplácaný podľa výsledkov firmy

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Požadované vzdelanie:
. min.stredoškolské s maturitou prípadne vysokoškolské
. prax na obchodnej alebo manažérskej pozícii
Jazykové znalosti:
. anglický jazyk výhodou
Počítačové znalosti:
. Word, Excel, Power Point
. Helios Green- výhodou
Iné požiadavky:
. technická zručnosť
. spolupráca s viacerými oddeleniami
. asertivita