Payroll Support

13.12.2017 Start Services s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pre nášho klienta, medzinárodne pôsobiacu výrobnú spoločnosť, hľadáme Payroll Support so skúsenosťami v oblasti personalistiky a spracovania miezd.

Náplň práce:
- Zodpovednosť za mzdovú a personálnu agendu
- Príprava podkladov pre spracovanie miezd
- HR reporting a príprava štatistík do centrály spoločnosti
- Správa dochádzkového systému spoločnosti
- Tvorba pracovno-právnych dokumentov, zodpovednosť za činnosti súvisiace s ukončením pracovno-právneho vzťahu
- Poskytovanie poradenstva zamestnancom v pracovno-právnej oblasti
- Zabezpečenie bežných činností na oddelení ľudských zdrojov
Upresnenie platových podmienok:
dohodou
Iné výhody:
- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Jazykové kurzy počas pracovnej doby hradené zamestnávateľom
- Mimoriadne ročné odmeňovanie - 13. a 14. plat
- Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- Cestovný bonus
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
- SŠ vzdelanie s maturitou alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. Stupňa
- Mzdové účtovníctvo - pokročilý
- MS Office - pokročilý
- Personalistika - pokročilý
- Prax so spracovaním miezd a personalistiky min. 3 roky
- Znalosť anglického jazyka - podmienkou