Junior Sales Specialist (anglický a český jazyk)

15.07.2018 AuJob s.r.o. - Personálny servis

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva; Administratívny pracovník, Archivár, Asistent, Office manažér, Sekretárka
Ponúkaný plat (základná mzda): dohodou
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ako Indoor Sales Junior Specialist budeš:
• riadiť požiadavky interných zákazníkov
• objasňovať rozdiely vo faktúrach a službách
• spravovať kmeňové dáta zákazníkov
• podporovať verejné obstarávanie prípravou dokumentov
• aktívne komunikovať v anglickom a českom jazyku na dennej báze

Na tejto pozícii ti nesmie chýbať :
• aktívny anglický jazyk a český jazyk
• skúsenosť na obdobnej pozícii
• chuť učiť sa

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Nie