Lakýrnik - repasný pracovník

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • stabilná práca na hlavný pracovný pomer v zahraničnej spoločnosti v Sládkovičove
  • pracuje sa v 2 zmennej prevádzke / ranná od 6,00 do 14,00 hod. /, / poobedná od 14,00 do 22,00 hod. /
  • náplňou práce sú opravy a 100 % kontrola plastového dielu, ktorý bol nalakovaný v lakovacej linke
  • pod činnosti opráv spadajú: brúsenie, tmelenie a pod.
  • nie je potrebná prax na pozícii lakýrnika, výhodou je skúsenosť z výrobného prostredia napr. automotive
Benefity a ďalšie výhody:
  • základná hodinová mzda od 3,80 €/brutto
  • po skúšobnej dobe sa hodinová mzda zvyšuje
  • zákonné a tiež príplatky na rámec Zákonník práce
  • dochádzkový bonus do 100 € ku mzde / mesiac
  • výkonnostný bonus do 150 € ku mzde / mesiac
  • stravné lístky v hodnote 3,50 €/deň
  • dotácia zo sociálneho fondu na stravu
  • možnosť bezplatnej firemnej dopravy z Trnavy
  • možný príspevok na ubytovanie podľa podmienok v internej smernici spoločnosti
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Všeobecne požadované znalosti:
  • výhodou je vzdelanie z oblasti - (strojárstvo, automotive), nie je však podmienkou
  • práca je vhodná aj pre absolventa, resp. začiatočníka - možnosť zaučenia,
  • charakter práce je vhodný pre mužov
  • dobrý zdravotný stav
  • ochota pracovať v 2 zmennej prevádzke
  • možnosť vidieť výrobu a pracovnú činnosť na osobnom pohovore
  • samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť