Prijmeme čašníka/čku

27.07.2017 Jaroslava Krnáčová K-áčko

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Kaviareň K-áčko Lovinobaňa
Lučenec
Typ pracovnej ponuky: Čašník
Ponúkaný plat (základná mzda): 500 EUR
Plat je uvedený v čistom. Záleží od počtu odpracovaných hodín a od spokojnosti zamestnávateľa s odvedenou prácou.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 31.8.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsluha zákazníkov kaviarne, účtovanie. Obsluha terminálu TIPOS. Prax nie je podmienkou.

Iné výhody:

Práca v novopostavenej kaviarni, v peknom prostredí, preplácanie nadčasov a iné benefity, v prípade spokojnosti zamestnávateľa.

Iné znalosti:

neuvedené

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Nie