Produktový manažér

20.08.2017 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
: vývoj nových telekomunikačných služieb /zmeny v službách/ inovácie / spustenie služieb, hlavne pre oblasť dátových služieb a ICT služieb
: riadenie životného cyklu produktov
: zodpovedať za koordináciu smerom dovnútra firmy či už pri vývoji služby, alebo pri inováciách
: komunikácia/rokovania a prezentácia produktov zákazníkom
: príprava zmlúv, business case-ov pre zverenú oblasť
: proaktívne hľadanie nového rastu biznisu, iniciovanie nápravných opatrení vedúcich k zlepšovaniu konkurencieschopnosti
: analýza trhu a trendov, plnenie plánovaných výnosov pre danú oblasť
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
Okrem toho u nás nájdete:
- širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry voliteľných
podľa vašich vlastných preferencií
- vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
- atraktívne zľavy na produkty a služby značiek T-Com a T-Mobile ( Magio, mobilný internet a pod...)
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- flexibilný pracovný čas
- kompenzácia pri práceneschopnosti
- zľavy u vybraných partnerov na ich produkty a služby a iné
Termín nástupu do práce:
: dohodou
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý)
Iné znalosti:
neuvedené
: vítaná je prax min. 2 roky v IT/TELCO biznise
: dobrá znalosť v oblasti technológií, dátových sietí a služieb
: iniciatíva, proaktívnosť, samostatnosť, asertivita, komunikácia, schopnosť presadiť/presvedčiť
: negociačné zručnosti
: schopnosť sa rozhodovať, ktorým smerom nastaviť služby a niesť za svoje rozhodnutia zodpovednosť
: zmysel pre detail, analytické myslenie a zručnosti
: osobná integrita, dôveryhodnosť a spoľahlivosť