.NET developer

19.08.2017 Rarecrew s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Programovanie v .NET, C#, ASP.NET, MVC, Azure, SQL Server.
Hľadáme uchádzačov ktorých baví kódovanie a majú sa chuť učiť nové veci. Vieme uplatniť senior kandidátov rovnako ako juniorov po škole.

Pracujeme na projektoch pre klientov v oblasti news&media, fashion & entertainment, a našimi klientami sú najznámejšie spoločnosti v tejto sfére, ktorým pripravujeme riešenia na mieru.
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
Zamestnanecké výhody, benefity

- odborná spolupráca na vývoji softvérových riešení
- mladý dynamický pracovný kolektív
- kultúra postavená na zdielaní know-how
- príjemné neformálne pracovné prostredie
- poskytnutie zaškolenia a získanie základných zručností
- podniková chata v Nízkych Tatrách
- preplácaná certifikácia
- teambuldingy 2x do roka
- jazykové vzdelávanie
- 13. plat
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný, živnosť
V prípade záujmu o prácu v našej spoločnosti vyplňte náš formulár : https://rarecrew.wufoo.eu/forms/online-interview/

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý)
Iné znalosti:
.NET, ASP.NET, C#, SQL
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti:
C# - pokročilý
ASP.NET - pokročilý
SQL - pokročilý
.NET - pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

- doraz na kvalitu, usilovnosť a chuť zlepšovať sa,vytvárať zmysluplné projekty v
neformálnej atmosfére
- dôkladnosť, dôslednosť, zmysel pre detail
- spoľahlivosť, zodpovednosť
- samostatnosť
- vytrvalosť
- odolnosť voči stresu
- logické a analytické myslenie
- záujem učiť sa
- schopnosť tímovej spolupráce (byť tímový hráč)
- počítačové znalosti a zručnosti
- Anglický jazyk ( schopnosť zapisovania chýb a porozumenie písaného textu )
- skúsenosti s Microsoft Windows a Microsoft Windows Server výhodou
- analytické schopnosti, organizačné zručnosti
- komunikatívnosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Rare Crew s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá ponúka na mieru šité informačné systémy a aplikácie. Zacielenie na spoľahlivosť výsledného produktu je prítomné pri všetkých krokoch pracovného procesu, založeného na overených programátorských metodikách.
Oblasť pôsobenia:
Informačné technológie
Adresa:
Rarecrew s.r.o.
Lazaretská 23
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Zuzana Matušková
Lazaretská 23, Bratislava, 81109, Slovenská republika

Reaguj na ponuku