Operátor výroby /nastavovač/ Pusté Uľany

07.12.2017 Start Services s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pusté Uľany
Trnavský kraj
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Operátor výroby, obsluha obrábacích strojov v strojárenskej výrobe
- výroba komponentov z ocele a železa pre automobilový priemysel
- použitie správneho materiálu vo výrobe
- vykonávanie meraní počas smeny
- vykonávanie dennej a týždennej kontroly a údržby stroja
- sledovanie stavu a prevádzky zariadení
- práca vhodná pre mužov aj ženy,rovnako aj pre absolventov
- nástup možný ihneď
Ponúkaný plat:
od 650 EUR
Iné výhody:
- dlhodobá prácu v stabilnej spoločnosti na trvalý pracovný pomer
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- 2 stravné lístky za odpracovanú zmenu
- doprava z okolitých obcí zabezpečená
- motivujúce pracovné podmienky
- možnosť ďalšieho kariérneho rastu

Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
- cieľavedomosť, zodpovednosť, odolnosť voči stresu, ochota a chuť učiť sa nové veci
- technické vzdelanie je výhodou, technická zručnosť, orientácia na výrobu a product

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou

- miesto výkonu : Pusté Uľany
- práca v štvorzmennej prevádzke
- technické vzdelanie a skusenosti s výrobou výhodou
- technická zručnosť
- práca v 12 hodinových pracovných zmenách, režim : denná, nočná, voľno, voľno
- nástup ihneď