Head of Controlling

15.10.2017 AuJob s.r.o. - Personálny servis

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Náplňou Vašej práce bude :
• vedenie oddelenia controllingu (3-5 kolegov)
• zodpovednosť za vedenie controllingu v rámci celej bratislavskej pobočky
• tvorba forecastov, finančných plánov, budgetov a výkazníctva
• zodpovednosť za procesy v oblasti controllingu a ich optimalizácia
• sledovať mesačné a štvrťročné KPI
• možnosť pracovať na interných štandardoch- vývoj oddelenia
• vytváranie reportov na dennej/mesačnej báze pre materskú spoločnosť a lokálny manažment
Upresnenie platových podmienok:
dohodou
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
A niekoľko prínosov pre Vás...
• voliteľné benefity z ponuky Cafeteria systém
• príspevok do III. piliera
• garantované finančné odmeny
• podporu Vašich jazykových zručností formou
jazykových kurzov
• podporu Vašich odborných zručnosti formou
školení v SAP
• dni, kedy sa tvárite, že ste „chorý“ – sick
days :)
• príležitosť spoznať svojich kolegov aj mimo
práce a iné.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Spĺňate nasledovné požiadavky?
• min. 5 rokov skúsenosti v oblasti finančného controllingu ?
• skúsenosti s vedením ľudí v medzinárodnej spoločnosti?
• aktívne komunikujete v anglickom jazyku