Zabezpečte správne nastavenie procesov a staňte sa súčasťou medzinárodného projektu z pozície Quality Managera!

15.07.2018 AuJob s.r.o. - Personálny servis

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Manažment kvality, Výroba; Administratívny pracovník, Inžinier kvality, Manažér kvality, Plánovač kvality
Ponúkaný plat (základná mzda): dohodou
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vytvárať a nastavovať procesy manažmentu
- definovať požiadavky na kvalitu
- implementovať metodiky na riešenie problémov
- nastavovať KPI, hodnotenie a reporting

Základom úspešného projektu sú kvalitne nastavené procesy. Aj Vaše meno môže stáť za týmto úspešným implementačným projektom.

- minimálne 3 roky praxe v oblasti kvality
- skúsenosť s medzinárodným projektom
- vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti
- veľmi dobrá úroveň komunikácie v anglickom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Nie