Upratovačka vo výrobnej spoločnosti - práca na 4 hodiny denne

22.09.2017 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- upratovanie výrobných a nevýrobných priestorov
- práca na 4 hod. denne
- pracovná doba PO-PIA (striedavo 1. týždeň 6:00 - 10:00 hod, 2.týždeň 10:00 - 14:00 hod.)
Upresnenie platových podmienok:
250 - 300 EUR/mesiac
Iné výhody:
- nejedná sa o prácu cez agentúru, budete priamo zamestnaný vo výrobnej spoločnosti ako ich kmeňový zamestnanec so všetkými výhodami stabilnej, úspešnej, modernej a prosperujúcej zahraničnej firmy
- príjemné pracovné prostredie (neprašné, nehlučné, v zime vykurované, v lete klimatizované)
- mesačné bonusy do 30 €
- polročné bonusy od 100 do 200 €
- dlhodobá a stabilná práca na hlavný pracovný pomer
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
vedľajší

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené