Jednoduchá práca s plastami

22.09.2017 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Priemyselný park Nitra
Nitra
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- manipulačné práce vo výrobe (práca v sede)
- 12 hodinové zmeny (4 zmenná prevádzka/ranná, nočná, dva dni voľna)
- Optická a mechanická kontrola malých plastových dielov pre potravinársky priemysel
Upresnenie platových podmienok:
3€ brutto
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
brigáda
Informácie pre uchádzača:
SÚŤAŽ O TABLET!!!
Do žrebovania ste zaradení:
- ak ste v predchádzajúcom mesiaci (jún, júl, august, september) odpracovali min. 90hodín
- v čase žrebovania boli v aktívnom pracovnom vzťahu
- žrebovania sa uskutočnia 17.7./16.8./18.9./16.10.

V prípade akýchkoľvek informacií nás kontaktujte.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na zmien