Si živnostník, hladáš prácu? Výroba plastových komponentov

22.09.2017 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Priemyselný park Drážovce
Nitra
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- optická a mechanická kontrola malých plastových dielov
- montáž plastových komponentov do potravinárskeho priemyslu
- manipulačné práce vo výrobe
- práca v sede
- 12 hodinové zmeny (4 zmenná prevádzka/ranná, nočná, dva dni voľna)
- možnosť prestupu do kmeňového stavu
Upresnenie platových podmienok:
3,80€/hod. NETTO
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
živnosť
Informácie pre uchádzača:
SÚŤAŽ O TABLET!!!
Do žrebovania ste zaradení:
- ak ste v predchádzajúcom mesiaci (jún, júl, august, september) odpracovali min. 90hodín
- v čase žrebovania boli v aktívnom pracovnom vzťahu
- žrebovania sa uskutočnia 17.7./16.8./18.9./16.10.
V prípade akýchkoľvek informacií nás kontaktujte.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- manuálna zručnosť
- dobrý zrak
- ochota pracovať na zmeny
- šikovnosť