Zváranie zváracím automatom, stabilná práca, výborný plat!

21.09.2017 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Kráľová nad Váhom
Galanta, Šaľa
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- zváracie práce pomocou zváracieho automatu OTC a Motoman
- práca na trvalý pracovný pomer
- prax vo zváraní nutná
Upresnenie platových podmienok:
- 4,60€ hod/brutto + bonusy + stravné lístky + cestovný príspevok
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- základný zváračský kurz alebo prax ( pod ochranným plynom CO)
- stredoškolské vzdelanie, stojárske vzdelanie výhodou, nie však podmienkou
- ochota pracovať na 12-tky ( 4 dni práca - 4 dni voľno)
- vlastná doprava do zamestnania - Kráľová nad Váhom