Sales Manager

19.08.2017 Start Group s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Bratislava
Bratislava
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pre našu pobočku v Bratislave hľadáme úspešného obchodníka s praktickými skúsenosťami najmä v oblasti predaja služieb, ktorý sa bude orientovať na vyhľadávanie nových zákazníkov a obchodných príležitostí v bratislavskom kraji.

Náplň práce :
- Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov a obchodných príležitostí
- Spolupráca s ostatnými pobočkami a pomoc pri riešení obchodných prípadov
- Starostlivosť o zákazníka, poradenstvo a udržiavanie dlhodobých vzťahov
- Sledovanie trhu, iniciatívne návrhy a zlepšenia na podporu predaja
- Plnenie obchodných cieľov, pravidelný reporting, analýza obchodných prípadov
- Úzka spolupráca s konzultantmi a recruitermi na pobočke
- Výkon súvisiacej administratívnej a organizačnej činnosti
Upresnenie platových podmienok:
dohodou
Iné výhody:
- Perspektívna práca v úspešnej personálnej agentúre
- Služobné auto aj na súkromné účely, mobil, notebook
- Motivujúce finančné ohodnotenie
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
- Stredoškolské prípadne vysokoškolské vzdelanie
- Anglický jazyk na aktívnej úrovni je nevyhnutný
- Praktické skúsenosti v oblasti predaja služieb - minimálne 5 rokov
- Praktické skúsenosti v oblasti personalistiky, príp. v oblasti ľudských zdrojov - výhodou
- Skúsenosti so získavaním nových zákazníkov a obchodných príležitostí
- Vysoké pracovné nasadenie, orientácia na plnenie obchodných cieľov
- Dynamická, zdravo sebavedomá a optimistická osobnosť s kreatívnym myslením
- Pôsobivé komunikačné zručnosti a dobré vyjednávanie schopnosti
- Profesionálne a kultivované vystupovanie