Brigádnik v tíme technickej podpory

22.09.2017 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Žilina
Žilina
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Hľadáme pomocníkov do tímu technickej podpory pre zákazníkov.
Tvojou náplňou práce bude riešiť hovory zákazníkov, realizovať základnú diagnostiku funkčnosti služieb a navrhovať riešenia z oblasti technickej podpory.
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
Okrem toho u nás nájdete:
- širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry voliteľných
podľa vašich vlastných preferencií
- vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
- atraktívne zľavy na produkty a služby značiek T-Com a T-Mobile ( Magio, mobilný internet a pod...)
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- flexibilný pracovný čas
- kompenzácia pri práceneschopnosti
- zľavy u vybraných partnerov na ich produkty a služby a iné
Termín nástupu do práce:
od 19.7.2017
Druh pracovného pomeru:
vedľajší

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
V rámci tejto práce využiješ svoje komunikačné zručnosti.
Očakávame od Teba tiež technickú orientáciu v SW, HW, v telekomunikačných produktoch a službách.
Prozákaznícka orientácia patrí k základnej výbave tejto práce.
Skúsenosti s prácou so zákazníkmi sú vítanou výhodou.