Senior Manual Tester

18.07.2018 AuJob s.r.o. - Personálny servis

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Informatika - software; IT tester
Ponúkaný plat (základná mzda): dohodou
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ako Senior Manual Tester budete:
• analyzovať a následne testovať riešenia
• komunikovať s klientom a s medzinárodným tímom
• navrhovať testovacie scenáre
• detegovať chyby systému
• zabezpečovať podporu pri akceptačných testoch (posledná fáza, spolu s klientom)
• vytvárať technickú dokumentáciu

Spoločnosť hľadá Senior Manual Testera, ktorý pomôže rozbehnúť nový projekt a vytvoriť tím v BA pre dlhodobú spoluprácu.

• min. 4 roky skúsenosti so SW testovaním
• prehľad v procesoch testovania a testovacích nástrojoch
• skúsenosť s analýzami a objasnením požiadaviek
• tvorba testovacích scenárov a dizajnu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Nie