Personálny a mzdový účtovník/čka

11.07.2017 B.N.L., s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Miesto výkonu práce Považany 916 26, Považany č.456
Trenčiansky kraj, Trnavský kraj; Nové Mesto nad Váhom, Piešťany
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- vedenie personálnej a mzdovej agendy pre cca 70 zamestnancov v programe
Olymp, znalosť programu výhodou
- aktívne vyhľadávanie nových zamestnancov
- odborné znalosti z oblasti Zákonníka práce a súvisiacej legislatívy
- denná komunikácia so štátnymi inštitúciami ( SP, ZP, DÚ )
- pravidelná komunikácia so zamestnancami a ostatnými oddeleniami spoločnosti
- starostlivosť o personálne zložky zamestnancov
- príprava podkladov pre účtovníctvo
- štatistiky, reporty, spracovanie dochádzky
- evidencia pošty, ostatné administratívne činnosti
Upresnenie platových podmienok:
Výhodné platové podmienky špecifikované na osobnom pohovore.
Iné výhody:
príjemný kolektív, interné a externé vzdelávanie, závodné stravovanie
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Pozícii vyhovujú uchádzači so stredoškolským vzdelaním s maturitou / nadstavbové / vyššie odborné vzdelanie / vysokoškolské vzdelanie I. stupňa, II. stupňa

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Znalosť anglického jazyka výhodou, nie však podmienkou. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.
Vodičský preukaz:
Skupina: B